Mediterraneo Hotel in Chersonissos

Een 4-sterrenhotel met All Inclusive, zoutwaterzwembaden en animatie voor jong en oud. Gelegen op 400 meter van het strand in Chersonissos.

Mediterraneo Hotel
Mediterraneo Hotel - sfeerbeeld
Mediterraneo Hotel - sfeerbeeld
All InclusiveZwembadenChersonissos, KretaHotel

Mediterraneo Hotel: een praktische keuze voor een verblijf in Chersonissos

Het Mediterraneo Hotel is een 4-sterrenaccommodatie in Chersonissos op Kreta. Gasten geven het een gemiddelde beoordeling van 8.1 uit 63 reviews. Het hotel richt zich op families en reizigers die All Inclusive en een mix van zwemfaciliteiten en animatie zoeken.

Hoogtepunten

  • All Inclusive concept met buffetrestaurant
  • Twee zoutwaterzwembaden met glijbanen en mini-waterpark
  • Animatie en miniclub voor kinderen
  • 400 meter van het zandstrand
  • 8.1/10 op basis van 63 reviews
Mediterraneo Hotel
Mediterraneo Hotel in Kreta

Het Mediterraneo Hotel ligt in Chersonissos, op ongeveer 400 meter van het zandstrand en 500 meter van de zee. Het centrum met bars, restaurants en winkels bevindt zich op circa 1 kilometer afstand. Een bushalte ligt op 100 meter van het hotel, wat het eenvoudig maakt om andere delen van Kreta te bereiken. Heraklion ligt ongeveer 25 kilometer verderop.

Het hotel biedt All Inclusive verzorging. Gasten kunnen gebruikmaken van twee zoutwaterzwembaden met glijbanen en een mini-waterpark. Daarnaast zijn er faciliteiten zoals een kinderzwembad, jacuzzi, sauna, stoombad en massage. Voor sportieve gasten zijn er een fitnessruimte, tennisbanen, beachvolleybal, tafeltennis, darts en biljart.

Er is animatie en entertainment voor zowel volwassenen als kinderen, inclusief kinderanimatie, miniclub en minidisco. Het buffetrestaurant biedt live cooking. Er zijn ook een poolbar en loungebar. Het hotel beschikt over WiFi, airconditioning en parkeerplaats. Rolstoeltoegankelijke kamers en faciliteiten zijn aanwezig.

De kamers bestaan uit standaard tweepersoonskamers, junior suites, suites en villa’s. Deze kamers bieden zee- of tuinzicht. Gasten waarderen de ruime kamers en de gevarieerde maaltijden in reviews.

De ligging combineert nabijheid van het strand met toegang tot het centrum. De aanwezigheid van een bushalte dichtbij maakt dagtrips mogelijk zonder eigen vervoer.

Mediterraneo Hotel
Mediterraneo Hotel in Kreta

Vergelijk actuele prijzen

Actueel bijgewerkt voor Mediterraneo Hotel.

Zoover.nl

Vanaf

EUR 389 p.p.

1 beschikbare vertrekdataBekijk bij Zoover.nl
Vakanties.nl

Vanaf

EUR 389 p.p.

1 beschikbare vertrekdataBekijk bij Vakanties.nl
Tjingo.nl

Vanaf

EUR 388 p.p.

5 beschikbare vertrekdataBekijk bij Tjingo.nl
Zoover.nl

Vanaf

EUR 388 p.p.

1 beschikbare vertrekdataBekijk bij Zoover.nl
D-reizen.nl

Vanaf

EUR 388 p.p.

5 beschikbare vertrekdataBekijk bij D-reizen.nl
Vakanties.nl

Vanaf

EUR 388 p.p.

2 beschikbare vertrekdataBekijk bij Vakanties.nl

Prijs en aanbieders

Vanaf €388 via meerdere aanbieders. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen.

Het Mediterraneo Hotel heeft een gastbeoordeling van 8.1. De ligging scoort 8.5 en de service 8.1. Gasten noemen de gezellige sfeer, vriendelijke staf, ruime kamers en gevarieerde maaltijden als positieve punten.De faciliteiten zijn vooral gericht op gezinnen. De twee zoutwaterzwembaden met glijbanen en het mini-waterpark vormen een centraal onderdeel. Voor kinderen is er een miniclub en minidisco. Volwassenen kunnen gebruikmaken van de wellnessvoorzieningen zoals sauna, stoombad en massage.Het All Inclusive concept omvat het buffetrestaurant met live cooking. Dit zorgt voor maaltijden zonder extra kosten tijdens het verblijf. De poolbar en loungebar bieden drankjes binnen het pakket.De kamertypes variëren van standaard tweepersoonskamers tot villa’s. Alle kamers beschikken over airconditioning. Het hotel biedt ook praktische voorzieningen zoals een min supermarkt, winkel en wasservice.De combinatie van zwemfaciliteiten, animatie en All Inclusive maakt het hotel geschikt voor een verblijf waarbij gemak en activiteiten centraal staan. De nabijheid van het strand en het centrum voegt extra opties toe voor gasten die ook buiten het hotel willen zijn.

Voor wie is Mediterraneo Hotel geschikt?

Het Mediterraneo Hotel past bij families met kinderen die All Inclusive en wateractiviteiten zoeken. De aanwezigheid van een miniclub, minidisco en mini-waterpark maakt het aantrekkelijk voor gezinnen met jonge kinderen. Ook stellen die een verzorgd verblijf met zwembaden en animatie willen, kunnen hier terecht. Reizigers die waarde hechten aan een goede ligging ten opzichte van het strand en het centrum, vinden hier een praktische basis. De gastbeoordeling van 8.1 en de hoge score voor ligging geven aan dat veel gasten tevreden zijn over de balans tussen faciliteiten en omgeving. Het hotel is minder gericht op gasten die rust en stilte zoeken of die een adults-only omgeving prefereren.

Aanbieders

Het Mediterraneo Hotel is te bekijken via Zoover.nl, Vakanties.nl, Tjingo.nl en D-reizen.nl. Via deze vier aanbieders kun je actuele prijzen, vertrekdata en beschikbaarheid vergelijken. Op dit moment zijn er vertrekmogelijkheden vanaf €388. Er zijn acht beschikbare vertrekken in de huidige zoekresultaten. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen afhankelijk van de gekozen data en het aantal reizigers. Het is verstandig om bij meerdere aanbieders te kijken voor de beste optie op jouw gewenste reisdatum. De aanbieders tonen ook informatie over de exacte voorwaarden en inbegrepen diensten.

Ook interessant

Mediterraneo Hotel 4* Crete Island | All Inclusive buffet food video tour 2025 review

Veelgestelde vragen

Waar ligt het Mediterraneo Hotel?

Het hotel ligt in Chersonissos op Kreta. Het bevindt zich op circa 400 meter van het zandstrand en 1 kilometer van het centrum. Een bushalte ligt op 100 meter afstand.

Welke verzorging biedt het hotel?

Het Mediterraneo Hotel werkt met All Inclusive. Dit omvat maaltijden in het buffetrestaurant met live cooking en drankjes in de poolbar en loungebar.

Wat zijn de belangrijkste faciliteiten?

Er zijn twee zoutwaterzwembaden met glijbanen, een mini-waterpark, kinderzwembad, jacuzzi, sauna, stoombad en animatie voor jong en oud. Ook zijn er sportfaciliteiten zoals tennis en fitness.

Hoe wordt het hotel beoordeeld?

Gasten geven het hotel een 8.1 uit 63 reviews. De ligging scoort 8.5 en de service 8.1. Gasten waarderen de gezellige sfeer en ruime kamers.

Via welke aanbieders kan ik boeken?

Het hotel is te bekijken via Zoover.nl, Vakanties.nl, Tjingo.nl en D-reizen.nl. Prijzen en beschikbaarheid verschillen per aanbieder en reisdatum.

Deze pagina bevat affiliate links. Als je via deze links boekt, kunnen wij een vergoeding ontvangen zonder extra kosten voor jou.

kreta
Kreta
Logo