Hotel Matheo Villas & Suites

Hotel Matheo Villas & Suites in Malia, Kreta | Kreta.nl

602.00

Hotel Matheo Villas & Suites is een Hotel in Malia, Kreta. Beoordeling: 8.4. Bekijk prijs en beschikbaarheid voor je vakantie naar Kreta.

SKU: 972dde6b47c6 Categorie: Tags: , ,

Hotel Matheo Villas & Suites in Malia

Hotel Matheo Villas & Suites is een Hotel in Malia, gelegen in de regio Kreta op Kreta.
Deze accommodatie heeft een beoordeling van 8.4 en wordt aangeboden als HP verblijf.

De ligging maakt Hotel Matheo Villas & Suites een goede keuze voor vakantiegangers die willen verblijven in Malia.
Vanaf deze plek ontdek je eenvoudig de omgeving van Kreta en andere populaire plaatsen op Kreta.

Waarom kiezen voor Hotel Matheo Villas & Suites?

  • Ligging in Malia, Kreta
  • Accommodatietype: Hotel
  • Beoordeling: 8.4
  • Aantal sterren: 4
  • Panoramisch uitzicht over de baai van Malia;Rustige ligging en toch alles bij de hand;Genieten van typisch Griekse gerechtjes

Vakantie naar Malia

Een vakantie naar Malia is ideaal voor reizigers die Kreta willen combineren met zon, stranden, restaurants
en uitstapjes in de omgeving. Door de ligging in Kreta verblijf je op een fijne plek om het eiland verder te ontdekken.

Bekijk de actuele prijs en beschikbaarheid van Hotel Matheo Villas & Suites en boek je vakantie naar Malia op Kreta.


Bekijk Hotel Matheo Villas & Suites bij Sunweb

Specificaties: Hotel Matheo Villas & Suites in Malia, Kreta | Kreta.nl

Stad

Accommodatie

Aantal Sterren

Aanbieder

Hotel Matheo Villas & Suites in Malia, Kreta | Kreta.nl
Hotel Matheo Villas & Suites in Malia, Kreta | Kreta.nl

602.00

kreta
Kreta
Logo