Hotel Mitsis Bali Paradise

Hotel Mitsis Bali Paradise in Bali, Kreta | Kreta.nl

846.00

Hotel Mitsis Bali Paradise is een Hotel in Bali, Kreta. Beoordeling: 7.7. Bekijk prijs en beschikbaarheid voor je vakantie naar Kreta.

SKU: da3506cc3436 Categorie: Tags: , ,

Hotel Mitsis Bali Paradise in Bali

Hotel Mitsis Bali Paradise is een Hotel in Bali, gelegen in de regio Kreta op Kreta.
Deze accommodatie heeft een beoordeling van 7.7 en wordt aangeboden als AI verblijf.

De ligging maakt Hotel Mitsis Bali Paradise een goede keuze voor vakantiegangers die willen verblijven in Bali.
Vanaf deze plek ontdek je eenvoudig de omgeving van Kreta en andere populaire plaatsen op Kreta.

Waarom kiezen voor Hotel Mitsis Bali Paradise?

  • Ligging in Bali, Kreta
  • Accommodatietype: Hotel
  • Beoordeling: 7.7
  • Aantal sterren: 4
  • Prachtig gerenoveerde hotelkamers;Een echt familiehotel;Op loopafstand van het strand;Zwembad met glijbanen

Vakantie naar Bali

Een vakantie naar Bali is ideaal voor reizigers die Kreta willen combineren met zon, stranden, restaurants
en uitstapjes in de omgeving. Door de ligging in Kreta verblijf je op een fijne plek om het eiland verder te ontdekken.

Bekijk de actuele prijs en beschikbaarheid van Hotel Mitsis Bali Paradise en boek je vakantie naar Bali op Kreta.


Bekijk Hotel Mitsis Bali Paradise bij Sunweb

Specificaties: Hotel Mitsis Bali Paradise in Bali, Kreta | Kreta.nl

Stad

Accommodatie

Aantal Sterren

Aanbieder

Hotel Mitsis Bali Paradise in Bali, Kreta | Kreta.nl
Hotel Mitsis Bali Paradise in Bali, Kreta | Kreta.nl

846.00

kreta
Kreta
Logo